CRM

Klienditugi ja iseteenindus

Sina võid saada galaktika parimaks klienditoeks.

Oled alati õigel ajal õiges kohas. Kui klient soovib, saab ta Su kätte e-posti või telefoni teel või otse läbi kliendiportaali kirjutades.

Oled kiire kui tuul ja reageerid kliendipöördumistele vaid hetkega. Saad seda teha juhtumite süsteemi kaudu, mis suunab küsimused hetkega lahendamiseks õigele töötajale.

Klienditoe kõnekeskus

Kõnekeskus võimaldab kliendil Sinu poole pöörduda telefoni teel. Tee korduvatest küsimustest kokkuvõtteid, et oskaksid kliendi vajadusi paremini rahuldada.

Kliendiportaal

Anna iseteeninduses kontroll kliendi kätte. Klient saab ülevaate oma andmetest, arvetest, pöördumistest ja võib teha portaali kaudu tellimusi.

Kliendipöördumiste haldus

Saa ülevaade lahendatud ja lahendamata küsimustest, mille klient on ettevõttele esitanud. Haldussüsteemiga ei jää ükski juhtum tähelepanuta.

E-posti skänner

Võimalda CRMist ligipääs oma e-postile. CRM tuvastab saabunud kirjade sisu ja nende saatja ning suunab probleemi õige lahendaja töölauale.

Pöördumiste teavitused

Teavita uuest kliendipöördumisest kõiki, kes peavad sellest teadma, olgu selleks kliendihaldur, pöördumise eest vastutaja või küsimuse lahendaja.

Pöördumiste täitmine

Lisa igale kliendipöördumisele tähtaeg ja määra automaatsed meeldetuletused. Nii saab juhtum kindla aja jooksul lahendatud.

Section background

Tutvu ka teiste CRMi funktsioonidega