CRM

Inimvõimetel on
piirid. Aga neid
saab nihutada!

Jäta müügilehtri haldamine arvutile ja vaata, kuidas sama ajaga saab tehtud poole rohkem tööd.

Müügimaailma rokkstaarid.
Kogu gloobusel.

76 000

kasutajat üle maailma

14

aastat kogemust ja arendustööd

20%

kasutajate arvu kasv aastas

Kliendihaldus Ast Zni.

Kasvata müüki targemalt töötades

Ära tõsta oma produktiivsust öötundide arvelt, vaid organiseeri tööd paremini.

CRMis saad ülevaate igast sammust müügilehtris, teades täpselt klientide erinevaid staatuseid. Korduvad kohustused ja meeldetuletused lükka aga arvuti õlgadele.

Varsti kuuled konkurente ohkamas: „Kuidas ta küll jõuab?“

Vii projektid võidukalt lõpuni

Parem käsi ei tea, mida vasem käsi teeb?

Projekti tiim saab CRMis astuda ühte sammu, sest kõikidel osalejatel on teada projekti eesmärgid, tähtajad ja oma roll. Tänu terviklikule ülevaatele ja andmetele saad välja arvutada, kui palju mahla sellest sidrunist veel välja pigistada annaks.

Paku kliendituge ja ise­teenindust

Paku galaktika parimat kliendituge. Ole alati õigel ajal, õiges kohas ja valmis vastama mis tahes kliendi soovile või küsimusele.

Klient saab Su kätte e-posti või telefoni teel või läbi kliendiportaali kirjutades. Sina saad aga iga küsimuse suunata lahendamiseks õigele töötajale.

Automatiseeri turundus­kampaaniad

Ärata klient talveunest üles.

Automatiseeritud turundusega oled pildil täpselt nii tihti kui vaja ja edastad igale kliendigrupile sõnumeid, mida nad kõige rohkem ootavad, olgu selleks sünnipäevaõnnitlus või lojaalse kliendi allahindlus.

Kõneta uinuvaid kliente digikanalites, SMSi teel või otse helistades.

Kõnekeskus

Kõnekeskus teab, kes Sulle helistab, mis keelt ta räägib ja mis teenust ta vajab. Kui kogud helistava kliendi kohta infot juba enne kõne algust, oskad teda palju paremini teenindada.

Ka väljahelistamist saad paremini planeerida. Jälgi kõneskripte ja tee märkmeid. Kuula üle vanu vestlusi ja tõde – oled iga kõnega aina osavamaks läinud.Muuda CRM omanäoliseks.

Paindlik

CRMi saab muuta, et see vastaks ettevõtte ja selle töötajate vajadustele.

Turvaline

CRMis olevad andmed asuvad füüsiliselt alati Soome tipptasemel andmekeskustes.

Liidestused

CRM on valmis mitmeteks liidestusteks vastavalt Sinu vajadusele.

Paketid

Regular

Sisaldab kõike vajalikku CRM-i kasutamiseks, projektide läbiviimiseks, klienditoe pakkumiseks kui ka turundustegevuste läbiviimiseks, kuid ei anna ligipääsu kõneteenustele.

€ 399 / kuus

Turunduse portaal start
Juhtumite haldus
Projektide haldus
Standard SLA
REST API
Outlook ühendus

5 CRM kasutajat
Lisakasutaja kuutasu 49 €

Full

Sisaldab kõiki vilesid ja kellasid neile, kes soovivad teha müügitööd kõrgemal tasemel, sh kõnekeskust, isiklikku telefoninumbrit, kõnede portaali ja Qlik Sense aruandlust.

€ 1199 / kuus

Sisaldab kõike mis on
Regular paketis ja lisaks:
Kõnekeskus
Kõnede portaal
Qlik Sense analüütika ja raportid
Automaatne arveldus

10 CRM kasutajat
Lisakasutaja kuutasu 49 €

Vastused küsimustele

Kui ettevõte kasvab, siis üldjuhul kasvab ka erinevate tegevuste maht, info peab liikuma kiiresti ning seda on vaja jagada erinevate töötajate vahel. CRM (Customer Relationship Management) roll on aidata ettevõttes hallata müügi- ja kliendihaldusega seotud tegevuste talletamist ja teatud protsesside automatiseerimist ning seeläbi olla produktiivsem kasutades väiksemat inimresurssi.

Fontakt pakutav CRM lahendus sobib igas suuruses ja kõigil tegevusaladel tegutsevatele ettevõtetele, kes soovivad oma müügi- ja turundustegevust süstematiseerida ja kasvatada. Enamasti kasutavad meie CRM lahendust ettevõtted, kus on enam kui 5 töötajat, aga ka ettevõtted kus on üle 500 töötaja. Tänu suurele funktsionaalsusele pakub meie CRM lahendusi ettevõtte erinevatele müügi- ja turundusega seonduvatele tegevustele ja protsessidele ning ka nende juhtimisele.

Kui olete otsimas midagi enamat, kui lihtsalt müügitoru haldamine või teie protsessid on keskmisest keerukamad või kasutate täna mitmeid erinevaid lahendusi ühe hea lahenduse asemel. Kui nii, siis suure tõenäosusega on just Fontakt CRM see lahendus, mille saame seadistada just teile sobivaima funktsionaalsusega, et see toetaks maksimaalselt teie eesmärke. Fontakt annab teile CRMi, kus on teie müük, turundus, projektid, klienditeenindus ja kõnekeskus – kõik ühes kohas.

Meie CRMi üheks eeliseks on selle suur funktsionaalsus, mida saab igal ajahetkel kasutusele võtta ja mis on eelnevalt seadistatud koheselt toimima paljude ettevõtete jaoks. Avame CRMi sulle 3 tööpäeva jooksul ja viime sinu protsessid ja tegevused sinna täpselt sellises järjekorras, et kasu CRMist oleks alates esimesest kasutamispäevast.

Section background

Tagasiside partneritelt

Tänu Fontakti andmebaasidele, tehnoloogiale ja spetsialistidele müüb Alexela enam kui 30 miljonit liitrit kütust aastas enam.

Heiti Hääl

Heiti Hääl

Nõukogu liige

Fontakti tiim on hoolitsenud 2014 aastast alates selle eest, et Saku Suurhallis toimuvatel üritustel oleks alati kohal õige publik. Hoolikalt läbimõeldud ettevalmistused ning südamega teostatud digiturunduse lahendused koos telefonikõnedega, on just see miks teeme koostööd Fontaktiga.

Tarmo Hõbe

Tarmo Hõbe

Tegevjuht

Fontakti tiimi näol oleme leidnud endale professionaalse ja pikaajalise partneri. Mitme aasta jooksul lihvitud koostöö tulemusena jõuavad meieni kindlustusteenusest huvitatud kliendid, millega säästame oluliselt oma aega ja ressurssi. Fontakt töötab edukalt müügiosakonna käepikendusena.

Tiia Prööm

Tiia Prööm

Turundusjuht

Pärast ülesande ja eesmärkide kokkuleppimist, toimus kõik Fontakti poolne tegevus vastavalt ajakavale ning lisaks saime ka nende poolt täiendavaid ettepanekuid ja ideid, mille rakendamist tulevikus kaaluda. Kööstöö otsus igati õigustatud.”

Leho Kuusik

Leho Kuusik

Juhatuse liige

Eriti alustavatele ettevõttele on majaväline müügitiim oluline, et saada turult tagasisidet ja esmaseid reaktsioone ning testkliente. Fontakti meeskonna abiga oleme suutnud oma kliendiprofiili Eestis tõhusalt rafineerida ja oskame nüüd palju targemalt oma toodet müüa 🙂

Ann Margit Sepp

Ann Margit Sepp

Müügi- ja turundusjuht

Soovitame soojalt! Fontakti meeskond teab, mida nad teevad.

Voldemar Nellis

Voldemar Nellis

Osanik ja tegevjuht

Kulutasin varem päris palju aega klientide otsimisele ning keeruline oli kätte saada õigeid otsustajaid. Fontakti puhul mulle meeldib, et see töö on minu eest tehtud ning leian kiirelt sobiva ettevõtte ning näen, kes on otsustajad ja saan neile kohe mobiilile helistada; või kui soovin, lepitakse minu eest mulle kohtumine kokku.

Madis Sõnajalg

Madis Sõnajalg

Müügidirektor

Fontakti tiim koos projektijuht Renega on olnud meile heaks ja toetavaks partneriks väärismetalli turundamisel, mis on arvestatav väljakutse. Tegemist on tootega, mis ei ole teada-tuntud nö esmatarbekaup, kuid mis on kõigile kasulik ja vajalik. Koostöös oleme jõudnud põnevate ja lennukate ideedeni, mida järk-järgult implementeerime. Samuti on meie üürike koostöö ka juba vilja kandnud, mida ilmestavad järjest kasvavad müüginumbrid.

Bert-Ken Raudberg

Bert-Ken Raudberg

Aufort asutaja ja tegevjuht

Kui varem otsisime uusi kliente peamiselt objektipõhiselt ja sihtgruppe koostasime avalikest allikatest saadaoleva info põhjal, jäid tihtipeale paljud võimalikud ostjad üles leidmata ning toru tõstes ei teanud me kunagi, mis meid ees ootab. Nüüd aga, saades kõik eelsoojendatud müügivihjed meie professionaalselt partnerilt, teame me alati telefoninumbrit valides, et selle numbri taga on klient selge sooviga, millele meil on ka sobivaid lahendusi pakkuda

Fred Linnukütt

Fred Linnukütt

Lao- ja Tootmispindade Osakonna Juht