EKSPORDITEENUS

Sinu kangelane
välisturgudel.

Eksport on kallis, kui teed seda valesti. Meie spetsialistid on kohalikud, kes tunnevad turgu, mõistavad kombeid ja viivad Su kohtuma väärt kliendiga.

Meiega sünnivad Eesti edulood.

Edukas Eesti ettevõte tungib eksportturgudele tugimeeskonnaga nagu Fontakt.

Meie ekspertidel on sihtturul kontaktid, prestiiž ja usaldus. Me räägime kohalikku keelt ja tunneme ärikultuuri. Me oskame tõmmata õigeid niite – Sinu heaks.

Leiame Sulle kliendid ja korraldame ärikohtumisi. Nagu ikka, sünnivad pikaajalised suhted ja tõelised tehingud veinilaudade taga ja sigaritubades.

682

ettevõtet on juba välismaale laienenud

€ 140m

müügikäivet tekitanud 15 aastaga

220

spetsialisti 40 riigis on Sinu käsutuses

Kompass eksportturgude
ulgumerel.

Sihtturu uuringud

Pea ees välisturule ei hüppa. Sihtriigi uuringud annavad ülevaate ettevõtluse ohtudest ja võimalustest. Nii leiame Sinu tootele või teenusele soodsa maandumiskoha.

Tulus strateegia

Välisturgudele lähme nagu hästi planeeritud ekspeditsioonile. Planeerime Sinu turundust ja müügikanaleid nii selge sihiga, et teelt eksimine oleks võimatu.

Andmebaas turundajatele

Tunne oma sõpra ja partnerit. Koostame välispartnerite andmebaasi, kust leiad oma potentsiaalsete klientide tegevusalad, käibe, töötajate arvu ja isegi otsustavate isikute otsekontaktid.

Müügivihjed sihtturgudelt

Kaardistame Sinu klientide huvid ja vajadused, loome täiusliku kliendi profiili ning leiame sihtturult üles need, kes Sinu teenust enim ootavad.

Kohtumised ostjatega

Korraldame huvitatud kliendiga kohtumisi nii füüsiliselt sihtriigis kui läbi digikanalite. Vahendame teie läbirääkimisi kohalikus keeles.

Välismessid

Leiame kvaliteetseid messe, millest osavõtt toob pikaajalisi kontakte. Toetame messile minekut turundusmaterjalidega ja suuname ostusooviga külastajad otse Sinu messiboksi.

Kuhu Su viime?

Skandinaavia ja Balti riigid

Soome, Rootsi, Norra, Taani, Eesti, Läti, Leedu

Kesk-Aasia ja Aafrika

Araabia Ühend Emiraadid (UAE), Saudi Araabia (KSA), Katar, Omaan, Kuveit, Bahrein, Iraak, Egiptus, Iraan, Jordaania, Liibanon, Süüria, Palestiina, Jeemen, Liibüa, Maroko, Tuneesia, Algeeria, Sudaan, Türgi, Lõuna-Aafrika Vabariik

Lääne-Euroopa

Saksamaa, Belgia, Holland, Luksemburg, Poola, Austria, Šveits, Prantsusmaa, Inglismaa, Šotimaa, Hispaania

Section background

Huvitatud? Me helistame Sulle. Seda me oskame.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.