Müügimehe multitööriist.
Supervõimed Sinu taskus

Maailma esimene “tark-mees-taskus” telefoniäpp aitab kasvatada Sinu müügitulemusi läbi kiirema kliendiga kontakteerumise. Oled algaja või proff, vahet pole – äpp aitab sul saada edukamaks!

Enam ei pea ise kliente otsima

314 135

ettevõtet, kelle seast valida

438 555

vastutavat isikut

75 600

kokku lepitud kohtumist aastas

Miks
kasutada?

Lihtne kasutada

Supervõimed on Sinust 1 minuti kaugusel, täpselt nii kaua kulub äpi allalaadimiseks ja kasutuselevõtmiseks (testitud).
NB! Äpi kasutamine tekitab sõltuvust.

Kontakt õige isikuga

Fontakt loob kontakti Sulle sobivast ettevõttest Sinu soovitud isikuga. Tee kõne ise või anna Fontaktile sellest teada ning Fontakt paneb teid omavahel kokku.

Paremad müügitulemused

Mida rohkem kvaliteetseid kontakte õigete ettevõtete isikutega, seda paremad müügitulemused. Äpp aitab Sind ka eesmärkideni jõudmisel heade nippidega.

Pea ei ole prügikast

Lisaks kõigi ettevõtete ja seal töötavate vastutavate isikute, teab äpp Sinu tehtud ja tulevasi tegevusi Sinu eest ning soovi korral saad need ka enda CRM-i või kasutada äppi CRM-ina.

Kuidas toimib?

1.Jõua müügi eesmärkideni

 • Lae oma telefoni tasuta Fontakt äpp.
 • Vali endale Superpakett, et kasutada äpi kõiki eeliseid ning näha rohkem infot ettevõtete kohta.
 • Sisesta oma müügi eesmärk ja keskmise tehingu väärtus. Äpp aitab Sul jälgida, et nendeni jõuaksid.

2.Otsi ettevõtteid ja kliente

 • Leia ettevõtteid nime või erinevate kriteeriumite järgi, nagu ettevõtte suurus, tegevusala, autode arv jne.
 • Vaata ettevõtteid enda lähedal kaardi peal ning liiguta kaarti, et vaadata kus millised ettevõtted asuvad.
 • Fontakt soovitab Sulle ettevõtteid, kes võiksid olla Sinu kliendid. Selleks personaliseeri enda konto sisestades ideaalprofiil!

3.Tutvu ettevõtte taustaga

 • Näe ettevõtte logo ja nime, asukohta, veebiaadressi ning erinevaid majanduslikke näitajaid ettevõtte kohta.
 • Vaata ajalugu, et näha kas oled juba varem selle ettevõttega mingeid aktiviteete teinud.
 • Loo ning halda erinevaid nimekirjasid ja lisa/tõsta sinna ettevõtteid.

4.Helista vastutajale

 • Vali välja sobiv vastutav isik, kellega soovid suhelda ning helista talle kohe tema telefoninumbrile.
 • Ära ehmata kui Sina vastutava isiku õiget numbrit ei näe kõne teostamisel. Kõne toimub läbi Fontakti kõnekeskuse ja kõne saaja näeb siiski Sinu telefoninumbrit.
 • Äpp soovitab Sulle kuidas oma kõnet alustada ning saad lisada ka tagasihelistamise ning märkmeid kõne kohta.

5.Lepime Sulle kohtumisi

 • Leia vastutav isik, kellega soovid kohtuda. Vali sobiv aeg ja kohtumise põhjus ning Fontakt lepib Sulle kohtumise kokku ja annab sellest Sulle äppi teada.
 • Kohtumise tasu (alates 35 eurot) arveldatakse Sinult ainult sel juhul kui kohtumine on Sulle kokku lepitud.
 • Et Fontakt saaks Sulle kvaliteetsemaid kohtumisi kokku leppida, selleks täida täpselt oma profiil ja personaliseeri oma konto.

6.Ole kiire & tulemuslik

 • Äpp analüüsib Sinu tegevusi ja annab Sulle soovitusi, kuidas oma müügitulemusi parandada.
 • Sinu telefoni kalender on ühendatud äpiga, et omaksid paremat ülevaadet ning oleksid efektiivsem.
 • Kasuta äppi alati kui Sul on vaja saada uusi kliente või kiiresti kontakti mõne ettevõtte vastutava isikuga.

Fontakt telefoniäpi eelised?

Ettevõtted

Info kõigi Eesti ettevõtete kohta, mis uueneb vähemalt 1x kuu jooksul. Näed ettevõtte põhiandmeid ja endale huvitavaid lisaandmeid.

Vastutavad isikud

Enamus ettevõtete kohta on näha ka erinevad vastutavad isikud nagu Tegevjuht, Müük, IT, Turundus, Haldus, Omanik, Sõidukipark, Eksport, …

Helista kohe õigele isikule

Fontakt teab mobiilinumbreid! Leides endale sobiva ettevõtte, saad kohe seejärel helistada just selle ala kontaktisikule, kellega sealt ettevõttest rääkida soovid.

Kokkulepitud kohtumised

Kui Sul ei õnnestu kohe kontakti luua või Sa ei soovi ise edasise kokkuleppimiseks helistada, siis Fontakti superkangelased lepivad Sulle kohtumise kokku.

Analüütika ja ajalugu

Vaata kellega mida oled teinud ning kokkuvõtteid. Äpp võrdleb Sinu aktiivsust teiste kasutajatega ning soovitab Sulle kuidas paremini müüa.

Tehisintellekt

Märgi ettevõtted, kes on juba Sinu kliendid või keda kliendiks tahaksid ja äpp soovitab sarnaseid ettevõtteid. Kasuta rohkem äppi ja saad täpsemaid tulemusi.

Müügiakadeemia

Et olla müügis edukam – pääsed ligi ka Fontakti poolt spetsiaalselt müügiinimestele loodud nõuannetele, õppetustele, trikkidele ja nippidele, mida kohe enda müügitegevusse rakendada.

Liidestamine

Fontakt äpp ei asenda Sinu CRM-i vaid täiendab seda. Liidesta Fontakt äpp enda kalendri või CRM lahendusega. Kui Sul ei ole CRM-i, siis meil saad ka selle.

Supervõime

Äpp annab Sulle supervõime, et olla oma müügis edukam kui teised. Supervõimega kaasneb ka vastutus, seega äpp õpetab Sind seda supervõimet õigesti kasutama.

Paketid & hinnad

Lae alla Fontakt äpp ning kingime Sulle põhipaketi eluks ajaks tasuta. Kui lood juba enam kui 5 uut kontakti kuus, siis soovitame Sulle tasulist Superpaketti. Paketti saad alati vahetada.

 

Põhipakett

€ 0 /kuus

SOOVITATUD

Superpakett

€ 59 /kuus

Erilahendus

Funktsioonid
Ettevõtete otsing ja baasinfo
Kõnede tegemine kontaktidele
Ettevõtete detailne info
Kohtumiskutsete edastamine
Tehisintellekt soovitab ettevõtteid
Eesmärgid ja nende täitumine
Sünkroonimine telefoni kalendriga
Erinevate listide haldamine
API liidestusvõimalus
Kasutajakontode haldamine
Igakuised kokkulepitud kohtumised
Erisoovid teie vajadustele vastavalt
* Põhipaketis on iga kõne tasuline. Superpakett sisaldab piiramatult kõnesid iga kuu.
** Iga aksepteeritud kohtumine tasustatakse eraldi vastavalt kohtumise kokkuleppimise käigus kuvatud hinnale.

Vastused küsimustele

Fontakt telefoniäpp aitab Sul kiirelt ja mugavalt leida üles kõige õigemad potentsiaalsed kliendid. Äpi abiga saad kohe ühendust seal õige vastutava isikuga kas helistades talle otse või kasutades selleks äpi kohtumiste kokkuleppimist. Lisaks aitab äpp saavutada Sul kiiremini eesmärke ning annab nõu kuidas olla edukam müügitöös.

Fontakti telefoniäpist on leitavad kõik Eesti äriühingud ning seal töötavad vastutavad isikud. Andmebaas uueneb pidevalt vastavalt äriregistri muudatustele ning lisaks helistab Fontakt igapäevaselt ettevõtteid läbi ning kontrollib ettevõtte ja vastutavate isikute infot.

Avalikud andmebaasid sisaldavad infot peamiselt äriühingute juhatuse liikmete ja üldiste kontaktandmete kohta. Fontakt kogub ja uuendab ettevõtete kohta erinevaid vastutavaid isikuid ning omab ka nende isikute otsekontakte. Samuti on Fontakti telefoniäpi kasutamine mugav, sest kõik andmed on alati Sinu telefonis ja otsinguid saab teostada kas ettevõtte nime ja taustnäitajate järgi või isegi vaadata kaardilt kus nad asuvad.

Ei pea. Fontakt on enam kui 20 aasta jooksul kogunud kokku ja uuendab ettevõtete vastutavate isikute andmeid ning loob Sulle võimaluse saada nende isikutega kiiresti ja lihtsasti ühendust.

Äpi põhipaketi kasutamine on tasuta, aga saab ainult otsida ettevõtteid ja nende kohta näha piiratud infot. Superpaketi kuutasu on 59 eurot + käibemaks ning selles sisaldub otsing, ettevõtete taustandmed, 500 minutit tasuta kõnesid ja kõik muud äpi funktsionaalsused. Kui kasutada äpis kohtumiste kokkuleppimist, siis tuleb juurde maksta iga kokkulepitud kohtumise eest äpis näidatud tasu.

Arve saadetakse ettemaksuna iga kuu eest Sinu sisestatud e-posti aadressile ning äpis valitud ettevõtte nimele, mida esindad.

Äpi pakette saab vahetada telefoniäpis enda profiili alt. Kui Sul on hetkel tasuline Superpakett kasutusel siis saad selle lihtsasti vahetada Põhipaketi vastu ning kuutasu enam ei maksa.

Hetkel on leitavad Fontakt telefoniäpist info kõigi Eesti äriühingute kohta. Liitu Fontakti superkirjaga ja oled esimene kes saab teada kui Fontakt äpp on kasututav ka mõnes teises riigis.

On võimalik ühendada. Lae endale äpp ning tee kasutajakonto ning võta meiega ühendust ja räägime juba täpsemalt.

Miks soovitame

Tomas Tibbing | Audi Tallinn
Madis Sõnajalg | Oixio
Maret Toomsalu | Rahmqvist
Section background

Lae alla Fontakt äpp ja saa müügi superkangelaseks!