CRM

Müügi kasvatamine

Ära tõsta oma produktiivsust öötundide arvelt, vaid organiseeri tööd paremini.

Saa ülevaade müügist alates esimesest müügivihjest kuni lepingu sõlmimiseni. Lükka korduvad tegevused arvuti õlule ja võida väärtuslikku aega, mida suunata müügi suurendamisse. Sinu päralt on ka andmed ja statistika, mis aitavad Sul saavutada veelgi suuremat edumaad.

Müügivihjed

Too müügivihjed kodulehelt või teistest suhtlusvõrgustikest ühte kohta kokku. Nüüd on Sul ülevaade kõikidest vihjetest ja oma tulusamatest kanalitest.

Potentsiaalid

Klient pole pakkumiseks veel päris valmis? Märgi ta üles potentsiaalina, suuna talle edasisi müügitegevusi ja kui aeg on küps, vii tehing lõpuni.

Aja broneerimine

Lisa enda või teiste müügiesindajate kalendrisse kohtumisi klientidega, et ükski huviline ei jääks õigel ajal kõnetamata.

Pakkumised

Loo pakkumisi vaid mõne klikiga. Lihtsalt vali tooted, sobiv dokumendimall ja kõige muu eest hoolitseb CRM ise.

Müügitellimused

Klient kinnitas pakkumise? Vaid paar klikki CRMis ning sinu pakkumisest saab ühekordne või korduv müügitellimus.

Lepingud

Loo andmete põhjal lepinguid ja saada need kliendile allkirjastamiseks. Ka lepingu kehtivuse lõppemisest annab CRM sulle aegsasti teada.

Arved

Ka arvepidamine on CRMiga lihtsam. Loo arveid toodete, tellimuste või töötundide põhjal; käsitsi või automaatselt. Väljasta arve kliendile CRMi abil.

Kalender

Tänu põhjalikule kalendrile on sul oma ajakasutusest parem ülevaade. Seadista meeldetuletusi ja kalendrisündmusi ning hoiad kätt alati pulsil.

Jälgi müüki ja selle edukust

CRMi tööriistade abil näed korraga nii puid kui metsa. Tead täpselt, millist müügietapi detaili on vaja lihvida ja millele oled seni liiga palju väärtuslikku aega kulutanud. Kasuta neid andmeid, et vallutada kõrgemaid sihte kiiremini.

Töölaua aruandlus

Töölaudu on võimalik luua iseendale ja tervele müügigrupile. Igale töölauale võib määrata ka eraldi teema – näiteks finantsgraafikud jmt.

Eesmärgid

Sea igale müügiprotsessile konkreetsed eesmärgid ja jälgi nende täitumist. Ise valid, mille fookusse võtad: tooted, finantsid, kindlad tegevused vmt.

Raportid

Saa müügitööst andmepõhine ülevaade. Loo raporteid mistahes moodulitest ja funktsioonidest ning ekspordi need Exceli- või CSV-failina.

Business Intelligence

Vaatle oma müügitegevusi graafiliselt jooniselt – nii on pilt selgem. Visualiseerime andmeid Qlik Sense aruandlustööriista abil.

Eelarve

Seadista projektile soovitud eelarve, jaga seda müügimeeskonnaga ja võrdle saavutatud müügitulemustega.

Komisjonitasud

CRM arvutab müüja tasud ise välja. Lihtsalt määra, kas käibeprotsendi või millegi muu alusel. Tasud on CRMis igal ajahetkel nähtavad.

Rikasta müügiprotsessi

Mitte ühtegi üleliigset liigutust ja mitte ainsamatki unustatud tegevust – CRM on Sinu mälu ja Sinu tegu.

CRM loob Sulle ise kalendrisse uusi tegevusi ja saadab automaatseid meeldetuletusi, nii et töövoog täiendab end iseseisvalt ja pidevalt. Isetäituvad dokumendimallid ja küsitlused aga garanteerivad, et ka tüütud korduvad tööd jääksid arvutite kanda.

Dokumendimallid

CRM saab hakkama erinevate dokumendimallide loomisega, kasutases seejuures Sinu brändingut. Stiilsed pdf failid on lihtsasti allalaaditavad.

Meeldetuletused

Kõike ei jõua ise meeles pidada ja ei peagi. CRM saadab teavituse, kui oluline tähtaeg läheneb. Saad valida, kas e-kirjaga või töölaua teatena.

Automaatsed tegevused

Loo reegleid ja jäta käskluste edastamine CRMi hooleks. Saada nt müügiagendile meeldetuletus, kui kliendikontaktist on möödas kolm kuud.

Automaatsed küsitlused

Tahad kliendilt tagasisidet oma toote, teenuse või töötaja kohta? Koosta ja väljasta automaatselt küsitlusi ja kogu enda jaoks olulist teavet otse klientidelt.

Segmentatsioon

Segmenteeri kliente vastavalt vajadusele, fokusseeri oma energia just kõige suurema ostupotentsiaaliga klientidele ja saavuta seeläbi paremaid müügitulemusi.

Section background

Tutvu ka teiste CRMi funktsioonidega