Tagasi

Ajakohased andmebaasid = eelis konkurentide eest 

Jaga:

SVG placeholder SVG placeholder

Mängus “müük ja äri” peitub edu võti sageli selles, kui ollakse konkurentidest sammu võrra ees. Alati ei pruugi see tähendada suuri investeeringuid teadus- ja arendustegevusse. Fontakti pea 20-aastase praktilise müügitöö kogemuse põhjal kinnitame, et üheks soodsamaks, kiiremaks aga kahjuks vahel ka kõige alahinnatumaiks viisiks konkurentide edastamisel on kvaliteetsed ja ajakohased kliendibaasid.

Milliseid eeliseid siis annab müügitulemustele korras kliendibaas:

 • Aegunud andmed tähendab kaotatud võimalusi 
  Klientideni jõudmine täpseid ja ajakohaseid andmeid kasutades suurendab oluliselt tehingute mahtu ning jätab konkurendid seljataha.
 • Suurem konversioon 
  Värskete B2B andmebaasidega on võimalik müügi- ja turundusmeeskondi varustada vahenditega, mida nad suurepäraste tulemuste saavutamiseks vajavad.
 • Tugevamad kliendisuhted 
  Baseerudes täpsetele ja ajakohastele andmetele on võimalik luua ja arendada tugevaid ja personaalseid kliendisuhteid, mis samas ka isikupärastavad toodete ja teenuste tarbimiskogemust.
 • Vabanenud ressurss ja suurem müügitulu 
  Lõpetades väärtuslike ressursside raiskamise, mida põhjustab aegunud teabega töötamine, ja investeerides ajakohastatud B2B andmebaasidesse on võimalik müügimeeskonna tegevust optimeerida ning suunata jõupingutused tegevustele, mille tulemuste potentsiaal on suurem.
 • Hea maine ja andmekaitse seaduse järgimine 
  Andmete turvalisus ei saa enam olla vaba valik – seda nõuab andmekaitseseadus. Aegunud ja ebatäpsed andmed võivad luua olukorra, kus reklaami edastamine ei vasta enam seadusest tulenevatele nõuatele ning võib põhjustada kahju ettevõtte mainele klientide seas.

Kui oled valmis oma äri uutesse kõrgustesse viima, siis võta meiega ühendust ning aitame Sul kliendibaasid korrastada ja väärindada ärieduks vajaliku informatsiooniga mitte ainult Eestis, vaid ka ligi 30 välisriigis.

Jaga:

SVG placeholder SVG placeholder
SVG placeholder Eelmine
Järgmine SVG placeholder