Tagasi

Eduka müügi võtmefaktorid

Jaga:

SVG placeholder SVG placeholder

Ilma kompassi ja kaardita matkale minnes on väga suur risk metsa ära eksida. Sama kehtib ka müügis ja äritegevuses, kus kompassiks on hästi defineeritud sihtgrupid ning kaardiks informatiivsed andmebaasid. Põhjalikust sihtgruppide planeerimisest ja täpsetest kontaktandmetest algab rännak, mis viib müüjad kiirete tulemusteni ja ettevõtted seatud eesmärkideni.

 

Kuna erinevad uuringud näitavad, et enamik müügiinimesi (ehk lausa 63% nendest), peavad uute klientide otsimist üsna ebameeldivamaks töö-ülesandeks, siis võib üheks võimalikuks põhjuseks kindlasti pidada kvaliteetsete andmebaaside kättesaadavust. Valest kohast ja vaevaliselt otsides ei pruugi kõiki soovitud kliente üles leida. Veelgi raskemaks muutub olukord, kui pole andmeid, mille alusel oma kliente segmenteerida. Müüja on motiveeritud tulemusi tegema, kuid eeltöö ei tohi olla liiga keeruline. Kui ta peab klientide otsimisele liiga palju aega kulutama, siis võib tema motivatsioon uutele klientidele müüa raugeda ning ta eelistab pöörduda olemasolevate klientide poole, kes juba tulu toodavad. Selline tööviis aga turupotentsiaalist maksimumi võtta ei lase. Vaatamata sellele teab müüja kindlasti väga hästi, millistele ettevõtetele ta tahab müüa ning kust on võimalik koju tuua suurim tulu ettevõttele. Kui anda talle võimalus defineerida sihtgruppe ettevõtete tegevusala, käibevahemiku, töötajate arvu, kontoritöökohtade, autopargi suuruse, struktuuri ja tegevuskohtade ning paljude muude andmete alusel, muudab see tema jaoks sihtimise ülimalt täpseks, tulemuslikuks ning kindlasti kasvab ka müügitöötaja rahulolu.

 

Fontakt on infomahukaid ettevõtete ja otsustajate andmebaase Eestis arendanud juba viimased 15 aastat, mis teeb neist baasidest ühe parima tööriista B2B müüjatele. Sisuliselt võib väita, et terve Eesti turg on müüjal justkui peopesal. Lisaks ettevõtte baasandmetele sisaldavad nad veel palju erinevat teavet firmade tegevusliku ja struktuurilise olemuse kohta. Mida rohkem oma võimalikust ostjast tead, seda parema müügipakkumise suudad teha. Meilt saad laia valiku infot, sh ettevõtte tegevusala, autopargi suuruse, äripindade jm kohta.

Kirsina tordil on võimalik oma müügipakkumine suunata pea 20 erineva vastutusala hulgast valitud õigele otsustajale, kes vastavas valdkonnas otsustusõigust omab. Täiendavalt leiad Fontakti baasidest ka tema otsekontaktid. Kõik see võimaldab oluliselt säästa müüjate aega ning teenida rohkem tulu õigesti sihitud klientidelt.

Fontakt uuendab igapäevaselt telefoni teel umbes 200 äriühingu andmeid ning kontrollib suuremate ettevõtete ja nende vastutajate andmeid vähemalt kord aastas. Fontaktilt on võimalik osta andmed ühekordselt või uuendada neid läbi CRM-i vastavalt vajadusele.

 

Uus info Fontakti andmebaasides!

Kas teadsid, et meie ükssarvikute riik Eesti on Euroopas juhtival positsioonil ning võrreldes möödunud aasta esimese kvartaliga tõusis Eesti start-up ettevõtete käive 2022. aasta esimeses kvartalis 417 miljonini, ületades möödunud aasta sama perioodi 57% võrra? 1363 iduettevõtte seas võib Sinu jaoks leiduda väga häid ja järjest kasvavate soovidega kliente.

Kui tahad neid  edujanulisi rakette enda kliendiks siis nüüdsest on Fontakti B2B andmebaasides olemas kõige laiem ülevaade Eesti idufirmadest. Meilt leiate neist turundus- ja müüginimekirjad ning saate neid järjestada ja filtreerida sektorite, tehnoloogia, etapi, töötajate arvu, kaasatud kapitali, kasutatavate tehnoloogiate, käibe, ettevõtte arengufaasi vms järgi.

Sinu kriteeriumitele vastavate nimekirjade tellimiseks võta meiega julgesti ühendust SIIT

Jaga:

SVG placeholder SVG placeholder
SVG placeholder Eelmine
Järgmine SVG placeholder